Volná pozice v IBG Specialista veřejných zakázek

  • Plný úvazek
  • Kralupy nad Vltavou

Specialista veřejných zakázek

Firma IBG Česko s.r.o., tradiční technologická společnost s více jak 30letou historií, zabývající se komplexními energetickými řešeními v oblastech trakčních baterií, bateriových systémů, záložního napájení, fotovoltaik a kogenerací, hledá do svého kolektivu pracovitého kolegu na pozici Specialisty veřejných zakázek.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Správa systémů veřejných zakázek, evidence relevantních poptávek a zajištění interní komunikace v souvislosti s těmito zakázkami
  • Administrace a kompletace nabídek, podkladů, dokumentace do soutěží a výběrových řízení
  • Evidence obchodních nabídek a výsledků výběrových řízení
  • Administrativní podpora v oblasti obchodní a smluvní agendy včetně její evidence
  • Koordinace při přípravě obchodních nabídek
  • Zodpovědnost za administrativní správnost odevzdaných nabídek
  • Aktivní komunikace uvnitř společnosti

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání
  • Zodpovědnost, otevřenost, aktivní přístup k úkolům, pracovitost a přesnost
  • Výborná znalost českého jazyka podmínkou
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Výborná znalost MS Office
  • Schopnost orientace v psaném textu
  • Výhodou je znalost obchodní administrativy (objednávky, smlouvy apod.) a orientace v legislativě (zejména zaměření na veřejné zakázky)
  • Schopnost samostatně pracovat
  • Velmi dobré komunikační dovednosti, odolnost proti stresu
  • Aktivní přístup při řešení problémů
  • Příjemné vystupování
  • Ochota učit se nové věci

NABÍZÍME:

  • Zázemí středně velké expandující společnosti
  • Pracovní úvazek na hlavní nebo částečný pracovní poměr
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon, notebook
  • Firemní benefity:
    • Příspěvek na stravování
    • Benefity karta
    • Flexibilní pracovní doba
    • Pravidelné finanční bonusy dle výsledků společnosti
    • Možnost firemního vzdělávání a školení (např. kurz angličtiny)
    • Občasná možnost home office
  • Nástup: ihned
  • Typ úvazku
    Plný úvazek

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Neváhejte nás kontaktovat jakýmkoliv způsobem. Využijte kontaktní formulář, e-mail nebo zavolejte přímo naší HR manažerce.