Aktuálně hledáme Volné pozice (8)

Vyhledejte ideální práci pro vás

Co o nás říkají kolegové?

David Novák
Když jsem zde před 16 lety nastoupil, líbilo se mi, že se jednalo o začínající firmu, ale schopnostmi a vlastnostmi majitele bylo vidět, že jí drive nechybí. Moje předchozí zkušenost přitom byla spíše opačná, o to více mě to lákalo. No a každá nová zkušenost je samozřejmě také příležitost se učit novým věcem.
David Novák / Key Account manažer v oblasti záložních systémů a nové energetiky / Číst příběh
Lucie Potluková
Nepodceňujte firmy s  rodinnou atmosférou. Právě tam se toho často můžete nejvíce naučit. Práce v menší firmě vám dá komplexnější vhled, než jaký získáte po roce ve velkém korporátu.
Lucie Potluková / Finanční ředitelka / Číst příběh
Dominika Poláčková
Práce v IBG mi dala nové kolegy, ze kterých se postupem času stali i mí přátelé. Vzhledem k tomu, že se jedná o mou první práci v tomto odvětví, získala jsem i spoustu nových zkušeností.
Dominika Poláčková / Referentka logistiky / Číst příběh
Vít Zahradský
K práci v IBG mě přivedl jeden z mých současných kolegů. Dříve jsem pracoval v korporátních společnostech a můj příchod předčil má veškerá očekávání. Všichni kolegové na mě byli moc milí a ochotní mi se vším okamžitě poradit.
Vít Zahradský / Konstruktér / Číst příběh
Lukáš Plíšek
Jsme středně velká firma, máme jen jednoho majitele a nejsme korporát, a tak je veškeré schvalování procesů a úkonů mnohem snazší. I když to zní možná moc idylicky, jsme taková rodinná firma. Všichni se tu známe a tykáme si. V tomto prostředí je pak příjemnější řešit i případné problémy nebo komplikovanější situace, kdy si na vše prostě sedneme a rychle najdeme logické řešení.
Lukáš Plíšek / Product and project manager / Číst příběh
Jan Franc
IBG mi dala rozhled a zkušenosti. Společnost mi také pomohla jasně si nastavit profesní cíle, jelikož jsem do jejích řad nastoupil ihned po škole. I díky tomu vím, že bych rád i do budoucna pracoval na mezinárodních trzích a rozšiřoval tak své pole působnosti.
Jan Franc / Procurement Director / Číst příběh
Dominika Kotková
Práce v IBG mi velmi pomohla v osobním rozvoji. Již během studií, kdy jsem v IBG byla na brigádě, mi maximálně vycházeli vstříc. Kupříkladu mi bylo umožněno zaměřit mé závěrečné práce na samotnou společnost. Práce mi také přinesla nová přátelství, poznatky a vědomosti. Každý den se učím něco nového.
Dominika Kotková / HR specialista / Číst příběh
Martina Jarošová
IBG je taková řekněme větší rodinná firma, ale pořád postavena především na pevných mezilidských vztazích. Všichni si pomáháme, vše řešíme osobně a spolupracujeme. V našem oddělení máme skvělou přátelskou atmosféru.
Martina Jarošová / Specialistka veřejných zakázek / Číst příběh
Lukáš Kolc
V IBG mě baví pestrost, která se vzhledem k pozici vedoucího v mé práci objevuje. Nikdy se nenudím a žádný den není stejný. Hodně jsem se našel také ve vedení týmu šikovných kolegů. A v rámci všech energetických řešení, která vytváříme, je to určitě i řešení technických věcí u trakčních baterií.
Lukáš Kolc / Vedoucí výroby a skladu / Číst příběh
Více se dočtete v Příbězích lidí z IBG

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Neváhejte nás kontaktovat jakýmkoliv způsobem. Využijte kontaktní formulář, e-mail nebo zavolejte přímo naší HR manažerce.